Gry, których nie możemy się doczekać, aby zagrać we wrześniu

Jesienią zaczęły się chwile, aby zamienić sandały na swetry i wygrzewać się w zabawę w kierunku powrotu do szkoły. W przypadku fanów gier wideo wrześniu jest początek dzikiego święta, podczas którego wielkie gry są wydawane w złym tempie. 2017 wygląda na nie inaczej niż w przeszłości. W najbliższych miesiącach pojawią się nowe wpisy w największych firmach takich jak Destiny, Assassin’s Creed i Super Mario, a także kilka ekscytujących wydań indie, takich jak Ruiner, Songbringer i Cuphead.

Tutaj zebraliśmy najciekawsze tytuły, które pojawią się w tym miesiącu. Więcej, aby przyjść w nadchodzącym artykule – teraz zależy Ci na tym, jak wycisniesz je do harmonogramu.

Knack II – 5 września na PS4

 

Oryginalny Knack był jednym z tych gier, które zazwyczaj towarzyszą uruchomieniu nowej platformy. Warto było grać głównie dlatego, że na PlayStation 4 nie było zbyt wiele czasu; to nie była gra, płacząca za sequel. Ale tak się właśnie zajmuje, a Knack II wygląda znacznie bardziej interesujące niż jego poprzednik. Opiera się on na podstawowej koncepcji oryginału – mianowicie, że tytularny ołów ma możliwość zmiany rozmiaru – i dodaje nowe funkcje, takie jak tryb kooperacji i ciekawsza opowieść. Mam nadzieję, że wynik jest grą, która nie jest tak nie do zapamiętania.

Przeznaczenie 2 – 6 września na PS4 i Xbox One, 24 października na PC Sequel

Bungie’s ambitny hybrydowy strzelec ma wiele jeździć. Pierwsza gra Halo twórcy, wydana trzy lata temu, rozpoczęła się jako płytkie, bałagan doświadczenie z obietnicą. Ale po wielu rozszerzeniach i aktualizacjach, stał się jednym z najbardziej satysfakcjonujących online shooter doświadczeń gry konsoli do zaoferowania. Teraz, wraz z obsługą PC dla Destiny 2 i całymi seriami nowych funkcji, które sprawiają, że gra jest mniej przekręt, Bungie wyrusza, aby udowodnić, że potrafi zepchnąć poparzenia i przekonać nowych graczy, że statek jeszcze nie Pływał.

Songbringer – 1 września na konsoli Xbox One i PC, 5 września na PS4

Czy kiedykolwiek chciałeś, żeby Legend of Zelda była trochę bardziej trzeźwa? Dobrze indie gry Songbringer może być dla Ciebie. Gra ma te same podstawowe pomysły co klasyczna przygoda z Zeldą, wpychając cię w świat wypełniony złem i tajemnicami, i zapewniając trochę drogi w kierunkach. Ale Songbringer zmienia rzeczy z tajemniczym science-fiction, procedurowo generowanymi światami i dziwnym poszukiwaniem wzroku z kaktusa.

Iron Marines – 14 września na iOS i Android

 

Iron Marines to pierwsza gra od lat pochodząca od popularnego dewelopera gier mobilnych Ironhide Games i pierwsza gra, którą studio wydało poza serią Kingdom Rush z tower defense. Iron Marines katapultuje rzeczy do science-fiction ustawienie i przełącza gameplay do Starcraft-esque, w czasie rzeczywistym strategii doświadczenia. Ironhide od razu rozpoznawalny styl kreskówki i animacje sprawiły, że skok pozostał niezmieniony, a jeśli jest coś tak blisko jak Kingdom Rush, może to być kolejny duży ruch mobilny.

Metroid: Samus Returns – 15 września na Nintendo 3DS

Scena gier indie była od dawna zdominowana przez Metroidvanias – boczne przewijanie gier przygodowych, które przyciągają uwagę od gier z Castlevania firmy Metroid i Koji Igarashi – ale Nintendo nie wydało jeszcze wersji od 2004 roku: Metroid: Zero Mission for Game Boy Advance . Ponieważ ta gra powtórzyła oryginalny Metroid, tak samo jak Samus Returns for Metroid II. Wczesne sygnały są obiecujące, ale pytanie brzmi, czy Nintendo będzie w stanie odzyskać koronę z nowej rasy konkurentów, jak Axiom Verge.

Dishonored: Śmierć Outsidera – 15 września na PS4, Xbox One i PC

Dishonored 2 nie zdradził sprzedaży, ale kontynuacja Arkane Studios w grach steampunk-meets-occult była absolutnym dziełem sztuki, z rozwalonymi, skomplikowanymi wiktoriańskimi środowiskami, w których rozgrywane są brutalne i wyszukane zabójstwa. Pierwszy (i może tylko) ekspansja gry, Death of the Outsider, jest sprzedawany jako autonomiczny tytuł, wystarczająco dużo mięsa z punktu widzenia narracji, kosztujący 30 dolarów sam. Spowoduje to umieszczenie graczy w butach zabójcy Billie Lurk, który wyrusza na morderstwo człowieka odpowiedzialnego za czary czarodziejskie wszechświata.

Marvel vs. Capcom: Nieskończona – 19 września na PS4, Xbox One i PC

W czwartej odsłonie franczyzy kontynuowana jest wieczna walka między superbohaterami Marvela a postaciami Capcomu. Tym razem inna sprawa – oprócz dwóch na dwa bitwy, zastępujących trzy-na-trzy walki – są kamienie Infinity. Korzystając z faktu, że większość ludzi wie, co to są kamienie dzięki filmom Marvela, są one używane jako MacGuffin do nowego, fabularnego trybu gry. Kamienie wpływają także na rozgrywkę, dając zespołowi gracza unikalne power-up, oparte na tym, na co kamień Infinity wybrali. Jeśli nic innego nie jest, to jedyna gra, w której szopy z karabinem mogą walczyć z dziennikarzem fotografii.

Pokkén Turniej DX – 22 września na przełączniku Nintendo

Nintendo stale wypuszczając niektóre z najlepszych gier Wii U na przełączniku, w tym np. Mario Kart 8 i Splatoon. Wkrótce pojawi się także lista Pokken Tournament DX, ulepszona wersja myśliwca 3D pokémon z umysłów za ciężkie gatunki wagi Tekken i Soulcalibur. Oryginał był godny uwagi nie tylko po to, aby pozwolić Pikachu i Charizardowi na to, ale także dlatego, że była to przystępna gra w gatunku, często obciążona złożonymi zasadami i kontrolami. Ulepszona wersja przełącznika doda nowe postacie i tryby gry oraz całą elastyczność wynikającą z bycia na przenośnej platformie.

Ruiner – 26 września na PS4, Xbox One i PC

 

Debiutancki Reikon Games Ruiner to izometryczna gra akcji, która wykorzystuje czasochłonny, ale wciąż stylowy cyberpunk estetyczny – pomysł gruntownego nawierzchni, neonów i broni high-tech. Rok jest 2091, a twój bohater musi ocalić swojego brata przed złym korporacją, polegającym na założeniu hełmu z wirtualną rzeczywistością i zabijaniu wielu ludzi. Twórcy Ruiner powołują się na Hotline Miami jako wpływ, a jednocześnie charakteryzują się znacznie bardziej skomplikowaną formą broni i możliwości, podobnie jak w szybkim tempie i niezaprzeczalnym.

Star Fox 2 – 29 września w Super Nintendo Classic Edition

Kilka dziesięcioleci po odwołaniu, sequel Star Fox zostaje ostatecznie oficjalnie wydany – ale jest chwila. Przestrzeń kosmiczna strzelecka będzie dostępna tylko na SNES Classic Edition, miniaturowej konsoli Nintendo plug-and-play. To dobra wiadomość, ponieważ oznacza to, że zagubiona historia gier będzie teraz czymś, co możemy zagrać. Ale biorąc pod uwagę, że problemy z dostawami, które nękają NES Classic, oznacza również, że prawdopodobnie będzie trudno dostać ręce na maszynie z funkcją Star Fox 2.

Cuphead – 29 września na Xbox One i PC

W tym roku rozpocznie się wieczysty opóźniony Cuphead – i miejmy nadzieję, że warto poczekać. Mądra rozgrywka, Cuphead jest nieco standardową, jeśli niewiarogodnie twardą, 2D działającą grą akcji. Ciekawe jest to, że jest to styl, który przypomina kasyna internetowe i filmy. Cuphead wygląda jak kreskówka z lat 30. XX wieku, z postaciami, które czują się wyrwane z dawno zagubionego filmu Disneya i animacji, które czują się odpowiednio ręcznie rysowane. Pytanie brzmi, czy te dobre spojrzenia mogą pomóc złagodzić ból z ekstremalnych trudności Cuphead, co obejmuje zastraszającą liczbę szefów walk.

FIFA 18 – 29 września na PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PC i przełączniku Nintendo

Wielokrotne kolory piłki nożnej EA gwarantują sprzedaż milionów bez względu na to, co i tegoroczna edycja zawiera kontynuację ubiegłorocznego dobrze przyjętego trybu opowieści „Podróż” i nowego systemu przekraczania. Ale bardziej intrygującym elementem jest wersja przełącznika Nintendo, która została opracowana osobno, a jeśli nic innego, wygląda na to, że jest najlepszą przenośną grą w piłkę nożną w pewnych odległościach. Czy będzie to zbyt techniczny kompromis dla gry w domu? Zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *