Gry na telefon które musisz posiadać

Jak wybrać grę, która odpowiada na twoje warunki?

Co jest lepsze niż darmowa gra? Cóż, prawie nic. Z tak wiele różnych gier online tam często trudno jest wybrać najlepszą grę dla siebie. Wybór jest ogromny, a także różne gatunki. Ludzie wybierają gry w oparciu o różne priorytety. Ktoś może chcieć grać tylko kilka minut dziennie, podczas gdy inna osoba chce się całkowicie zgubić w swojej mobilnej grze. Ale jest niekwestionowana prawda, że istnieją gry które każdy właściciel telefonu musi mieć na swoim urządzeniu.

Najlepsza gra logiczna, która musisz posiadać – Drop7

Numerowa gra logiczna AreaCode może być najbardziej idealną grą krótkotrwałą, jaka kiedykolwiek powstała. Ponieważ spadające liczby lądują na siatce 7 × 7, musisz je zlikwidować, dopasowując liczbę pionowych lub poziomych przestrzeni odpowiadających cyfrze. Tak, brzmi to żmudnie, ale kiedy zasady w końcu klikną w twoją głowę, to powstaje uzależnienie od tej gry. Każdy, kto spędza dużo czasu na oczekiwaniu na rzeczy lub ludzi będzie uwielbiał tę grę. Niezależnie od tego, czy jest w ruchu, czy czeka na kolejkę w banku, kilka szybkich poziomów Drop7 sprawi, że każdy akt roboczy i codzienny będzie bardziej znośny.

Knightmare Tower – Wesoła gra przygodowa z piękna animacja

Jesteś rycerzem. Próbujesz wejść na wieżę. Próbujesz latać coraz wyżej, odbijając się od wrogów, które latają od dołu. Im lepszy atak, tym szybciej latasz. Wznoszenie jest radosne, ale prawdopodobnie w końcu nie wygrasz. Nie przejmuj się. Stale zdobywasz nowe i lepsze możliwości, które pozwalają na szybsze wzloty. Ostrzeżenie: ta gra może być trudna, aby przerwać grę. Gracze, którzy szukają czegoś na tablecie, cp nagradza strategię i refleksy, a wszystko to w sumie przynosi poprzez potężne potwory i nagrody.

Jeśli jesteś wielbicielem strategii, to Rymdkapsel jest grą dla ciebie!

Rymdkapsel jest grą strategiczną czasu rzeczywistego z przysmakiem Tetris. To proste. Umieść nieparzyste podłogi o różnych kolorach na płaszczyźnie w kosmosie. Polecaj małym kwadratowym mężczyznom pracować w tych przestrzeniach, aby generować zasoby, aby zbudować więcej pomieszczeń i nakarmić więcej pracowników. Uprzedź małych mężczyzn, aby bronić bazy przed obcymi najeźdźcami tak często jak jest to możliwe. Jest to minimalistyczna gra, polegająca na gatunku strategii w czasie rzeczywistym, Gracze szukający przenośnej gry w czasie rzeczywistym polubią tą grę szybko.

Dominocity to gra która uczy cierpliwości i dyscypliny

Jeśli jesteś osobą, która raczej chce wstać (i zestrzelić) domino, niż zagrać w grę, Dominocity powinien złożyć ci wiele uroku. W tej grze puzzle, pomysł jest umieścić tak mało domino, jak to możliwe, aby osiągnąć cel, a chwytając złote amulety po drodze.

Kontrolki są na początku nieparzyste. Stuknij, aby zrzucić swe domino przed ostatnim, i przesuń palec, aby go w razie potrzeby skłonić do zmiany kierunku. Mimo tego że dokładne umieszczenie nie jest zbyt trudne,sukces zależy również od szybkości. To zwiększa napięcie, co w przeciwnym razie byłoby przyjemną, ale mało wymagającą grą, ale z napięciem jeszcze bardziej wzrastającą ze względu na trudność szlaków, które musisz podbić podczas przechodzenia przez wyzwania Dominocity.