Gry dostosowane do naszego harmonogramu do końca tego roku

Forza Motorsport 7 – 3 października na konsoli Xbox One i PC

Nie można mówić o Fordzie Motorsport 7 bez uznania powiązań z Xbox One X, ponieważ Microsoft trzyma siódme główne iterowanie realistycznej serii gier wyścigowych jako flagowy tytuł nowej aktualizacji konsoli mid-cycle. Gra, należna około jednego miesiąca przed 7 listopada wydania One X, dostaje jeden dzień patch, tak aby działał w 4K przy 60 klatkach na sekundę. Firma Microsoft chce pokazać całą swoją nową konsolę, a gra, która zawsze była wspaniałą grafiką, jest jednym z niewielu tytułów, które nowa firma Xbox może zadzwonić.

Historie Monster Hunter – 8 października na Nintendo 3DS

 

Odkąd firma Capcom nie ogłosiła planów wydania Monster Hunter XX dla Switcha poza Japonią (lub być może nawet kiedykolwiek), klienci MonHun będą musieli zmierzyć się z spóźnionym wydaniem oparty na RPG, odtworzeniu Monster Hunter Stories. Ta gra nie dokładnie zajęła Japonii przez burzę i nie będzie wielkim hitem na Zachodzie, ale to ładny przeboat z serii estetyki, która powinna służyć jako zabawa podniebiennego środka czyszczącego dla fanów przed rozpoczęciem serii Monster Hunter World widzi światową premierę w przyszłym roku.

Środkowa ziemia: Cień wojny – 10 października na PS4, Xbox One i PC

Minęły trzy lata od Śródziemia: Cień Mordoru oczarował graczy swoim rewolucyjnym „systemem nemezisowym”, w którym wygenerowani w procedurach wrogowie wzbogacą się razem z Tobą w celu stworzenia unikalnych historii i doświadczeń. Od tamtej pory nikt nie wzięła się do głowy, że rozpoczął się Shadow of Mordor, więc seria jest z powrotem. Shadow of War obiecuje zaoferować wszystko od pierwszej gry, ale na większą skalę, dodając nowe ogromne bitwy fortecowe, bardziej wymyśloną wersję „systemu nemezistów” w celu rekrutowania sojuszników i wspierania gorzkich rywalizacji, a nawet bardziej Władca Pierścieni opowiadają historie, które mogą lub nie mają sensu.

Zło w obrębie 2 – 13 października na PS4, Xbox One i PC

Pierwszy reżyser Shinji Mikami, reżyser Evil Within, wrócił do gatunku horroru, który stworzył z pierwotnym Resident Evil w 1996 roku. Choć był zdecydowanie przerażający, The Evil Within był również powstrzymywany przez mylący spisek i postaci. W odpowiedzi, sequel wydaje się, że będzie … naprawdę podwoić się na szaleństwo. Wczesne przyczepy gry pokazały wszystko od organów zanurzonych w dziwnie mlecznej cieczy do potwora pełzającego ścianę z kamerą na głowę. Może nie koniec sensu niż oryginał, ale przynajmniej The Evil Within 2 będzie nadal sporo.

Yomawari: Midnight Shadows – 24 października na PS4, PS Vita i PC

Jednym z zeszłorocznych najlepszych niespodzianek była mała gra przerażenia o nazwie Yomawari: „Nocna samotność”, w której zagrała słodką dziewczynę, która zwiedziła małe miasteczko pełne niepokojących stworzeń. To było przerażające i nieoczekiwane, a teraz zaczyna się sequel. Yomawari: Midnight Shadows wprowadza dwóch nowych bohaterów i całe mnóstwo zakochanych stworzeń, które uciekają. Na pewno zagraj tą grą ze słuchawkami.

Assassin’s Creed Origins – 27 października na PS4, Xbox One i PC

Ubisoft przez rok przerwał serię Assassin’s Creed po 2015 Assassin’s Creed Syndicate, powołując się na potrzebę „ewoluowania mechaniki gry”. Wraca to do Fall of Origins, przenosząc franczyzę do starożytnego Egiptu. Origins jest chronologicznie pierwszą grą z serii, z udziałem rodowodu Assassin’s Brotherhood. I prawdziwie w tekście programu Ubisoft widzieliśmy kilka nowych funkcji, takich jak strzałki, które można kontrolować w połowie lotu, tryb Gladiator Arena i ptak domowy, co w końcu daje dosłownie „wizję orła”.

Super Mario Odyssey – 27 października na Nintendo Switch

Po kilku wpisach, które koncentrowały się na ścisłej platformie, najnowsza gra 3D Super Mario widzi, że Nintendo powraca do ekspansywnego, odkrywczego podejścia Super Mario 64 i Super Mario Sunshine. Głównym nowym mechanikiem tym razem jest zdolność do przyjmowania kształtów wroga i przedmiotów, rzucając na nich kapelusz Mario, co można zrobić, korzystając z możliwości ruchu Nintendo Switch Joy-Con. Ale głębia i szerokość Super Mario Odyssey w dużej mierze pozostaje tajemnicą. Mimo to jest to seria o silnym zapisie, co najmniej można powiedzieć, a Odyssey może okazać się doskonałą czapką na jeden z najlepszych lat Nintendo w pamięci.

Wolfenstein II: Nowy Kolosy – 27 października na PS4, Xbox One i PC

Najnowszy projekt szwedzkiego studio MachineGames, Wolfenstein II jest bezpośrednim sequelem strzelca z pierwszej osobie 2014 roku Wolfensteina: „Nowy porządek”, ustawionego w alternatywną przeszłość, w której Axis wykorzystywała złoto w starożytnej technologii, aby wygrać wojnę światową. Protagonista B.J. Blazkowicz wraca do Ameryki lat sześćdziesiątych z nową bronią i innymi mechanicznymi poprawkami, a następnie łączy ruch oporu determinowany, aby uwolnić Amerykę od hitlerowskiej kontroli. Nowy Kolos zbuduje nieuchronnie polityczny bagaż z tegorocznego białego supremacistego odrodzenia, ale to, co dotychczas widzieliśmy, jest bardziej futurystyczną masą celulozową niż skomplikowane komentarze społeczne.

Call of Duty: WWII – 3 listopada na PS4, Xbox One i PC

Najnowsza wersja Call of Duty Activision jest momentem „powrót do podstaw”, przywracając stulecia (ale twórczo wyczerpaną) serię strzelców do jej WWII, a rok po tym jak EA zrobił coś podobnego do Battlefield. Nie jest jeszcze jasne, jak ryzykowny programista Sledgehammer Games jest skłonna dostać się do Holokaustu lub innych niezliczonych okropności lat czterdziestych; twórczy twórca gry twierdził, że „poszliśmy tam” w odniesieniu do pokazywania okrucieństw. Niezależnie od tego, gra będzie wyposażona w tę samą intensywną, usprawnioną walkę strzelecką, jaką można oczekiwać od gry COD. Dla wielu fanów to wystarczy.

Horizon Zero Dawn: Frozen Wilds – 7 listopada na PS4

Po upływie dziesięciu miesięcy od uruchomienia oryginalnej gry otrzymasz szansę powrotu do dinozaurów butów myśliwskich Aloy w filmie „The Frozen Wilds” firmy Horizon Zero Dawn. W zamarzniętej ziemi na północ od aktualnej wersji gry, Frozen Wilds zaoferuje nowe elementy gry i broń oraz kontynuuje budowę postodokaliptycznej historii głównej gry.

Need for Speed ​​Payback – 10 listopada na PS4, Xbox One i PC

Następna Need for Speed ​​prowadzi swój wewnętrzny szybki i wściekły. Otwarty światowy zawodnik będzie miał obfity narrator w stylu filmu, z trzema różnymi postaciami, oraz dużą ilością pościgów samochodowych i wybuchów. To wszystko zależy od tego, czego oczekują od fanów serie – mianowicie bardzo ładnych samochodów, które prowadzą bardzo szybko.

Star Wars Battlefront II – 17 listopada na PS4, Xbox One i PC

 

Nie należy mylić z oryginalnymi Gwiezdnych Wojen: Battlefront II od 2005 r., A nowatorska italia Battlefront II ma na celu rozwiązać niektóre najważniejsze problemy fanów z pierwszą grą. Będzie zawierać pełny tryb opowiadania single-player, zawartość wszystkich filmów z Gwiezdnych wojen – w tym nadchodzących The Last Jedi – i mniej spline w bazie multiplayer fanów dzięki drogiej do pobrania zawartości.

Pokémon Ultra Sun i Ultra Moon – 17 listopada na Nintendo 3DS

W listopadzie przyszliśmy do przygody przez region Alola w Pokémon Sun i Moon. W listopadzie przyjdziemy do … przygody przez region Alola ponownie w Pokémon Ultra Sun i Ultra Moon. Wiemy, że ta nowa przygoda będzie miała inną historię z Słońce i Księżyc, a nowe pokémony nie są oryginalne. Ale w przeważającej części Nintendo nie powiedział wiele o tym, jak różne są te wersje – ale miejmy nadzieję, że będzie bardziej modne ubrania i fryzury.

Starszy Scrolls V: Skyrim – Holiday 2017 na przełączniku Nintendo

Ta rozwalona, ​​wszechogarniająca, otwarta gra fantasy przypomina świetne dopasowanie do przełącznika – i nie mówię o oddechu dzikiej przyrody. Bethesda robi spore opóźnienie na platformach Nintendo z portem masywnej gry RPG Skyrim. Może to być starszy tytuł, który po raz pierwszy rozpoczął się w 2011 roku, ale przenośny charakter przełącznika powinien oddychać nowym życiem w doświadczeniu tych, którzy chcą wejść do środka. Dodatkowo, będzie to miało bieg Zelda.

Sonic Forces – wakacje 2017 na PS4, Xbox One, PC i przełączniku Nintendo

 

Sonic Forces to druga gra Sonic w tym roku, po niesamowicie dobrze przyjętym Sonic Mania. Ale podczas gdy ta gra ugruntowała trendy współczesnych gier Sonic, aby przywrócić serię do swoich korzeni, Sonic Forces jest dokładnie odwrotnym. Po raz kolejny Sega próbuje stworzyć grę 3D Sonic, ale Siły mieszają się trochę, proponując nowoczesne i klasyczne poziomy Sonic alt Sonic Generations, a także dając graczom możliwość zaprojektowania własnego charakteru.

Kroniki Xenoblade 2 – Boże Narodzenie 2017 na przełączniku Nintendo

Pierwsze Kroniki Xenoblade były inspirujące. Obcy świat stał się domem wyniosłych stworzeń, które sprawiły, że czuje się, jakbyś biegał wokół sci-fi wersji Jurassic Park. Gra mogła być trochę czasochłonna, ale poczucie poszukiwań i odkrycia sprawiły, że warto. Sequel proponuje nową historię i świat, aby przejść, i nie wygląda na to, że będzie skąpić olbrzymie sci-fi-dinos.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *